Używamy plików cookies do celów statystycznych oraz aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu tabor.com.pl. Jeśli nie blokujesz tych plików, oznacza to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Akceptuję

Projekty

Dofinansowanie projektu w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój

Beneficjent: ZPS Sp. z o.o. i Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Pojazdów Szynowych „TABOR” Nr umowy o dofinansowanie projektu w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój: POIR.01.01.01-00-1601/20-00 Tytuł projektu: Innowacyjny, specjalny pojazd kolejowy z napędem hybrydowym udoskonalony o zasilanie z zasobników energii, będący bazą do montażu urządzeń przeznaczonych do budowy, diagnostyki..
Więcej

LEKKI AUTOBUS SZYNOWY DO RUCHU REGIONALNEGO

LEKKI AUTOBUS SZYNOWY DO RUCHU REGIONALNEGO Instytut Pojazdów Szynowych „TABOR” w Poznaniu realizuje projekt w ramach Programu Badań Stosowanych nr PBS3/B6/26/2015 pt.: „Lekki autobus szynowy do ruchu regionalnego”. Projekt realizowany jest przy współpracy z H. Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o. i dofinansowywany przez Narodowe Centrum Badań i..
Więcej

LOKOMOTYWA DWUNAPĘDOWA TYPU 111DE

LOKOMOTYWA DWUNAPĘDOWA TYPU 111DE Instytut Pojazdów Szynowych TABOR od lutego 2017r. realizuje jako podwykonawca projekt w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój nr POIR.01.02.00-00-0191/16-00 pt.: „Platforma lokomotyw z zaawansowanymi spalinowo-elektrycznymi (wielosystemowymi) układami napędowymi”. Projekt realizowany jest przez Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. i dofinansowywany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Przedmiotem..
Więcej

Lokomotywa spalinowa typu 19D serii SM48

Instytut Pojazdów Szynowych „TABOR” od listopada 2014r. realizuje projekt w ramach Programu Badań Stosowanych w ścieżce B nr PBS3/B6/33/2015 pt.: „Platforma zmodernizowanych spalinowych lokomotyw 6-osiowych spełniających wymagania Unii Europejskiej z wykorzystaniem lokomotyw eksploatowanych w kraju”. Projekt realizowany jest przy współpracy z Pojazdami Szynowymi PESA Bydgoszcz S.A. i dofinansowywany przez Narodowe..
Więcej

Ciągnik szynowo-drogowy

Ciągniki szynowo-drogowe to pojazdy przystosowane do jazdy po drogach kołowych i szynach trakcji kolejowej, tramwajowej i metra. Pojazdy pozwalają na: Dane techniczne ciągnika bazowego Silnik 6 cyl. o mocy 150 KM nom, 158 KM max Emisja spalin zgodna z obowiązującymi przepisami Stage III b Klimatyzacja manualna Typ kabiny amortyzowana Układ..
Więcej

Skip to content